Zajęcia dodatkowe

Plan zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

Poniedziałek

Godzina Zajęcia nauczyciel klasa sala
8.00-8.40

 

korekcyjno – kompensacyjne z j. polskiego Dorota Głaz II-IV św. Tereska
8.00-8.40 korekcyjno – kompensacyjne z j. polskiego Katarzyna Krawczyk Pokrzywinska I Joanna D,arc
13.10-13.50 korekcyjno-kompensacyjne z matematyki Katarzyna Krawczyk Pokrzywinska II-IV Joanna D,arc
14.00-14.40 Korekcyjno – kompensacyjne j. polski Dorota Głaz V NOWA SZKOŁA
14.00-14.40

 

 

kółko historyczne Magdalena

Grala

IV-VI zbiórka przy Sali gimnastycznej
14.00-14.40 zajęcia z uczniem zdolnym – matematyka Adam Szczodrowski indywidualne nowa szkoła

 

Wtorek

Godzina Zajęcia nauczyciel klasa sala
8.00-8.40 kółko konkursowe Beata Senetelli II-III św. Rita
8.00-8.40

 

 

rewalidacja Dorota Głaz III św. Tereska
12.20-13.00 piłka nożna Marcin Odejewski V sala gimnastyczna
13.10 -14.40 zajęcia dla dzieci powracających z zagranicy Dorota Głaz III-IV św. Tereska

 

13.10 – 13.50 gimnastyka korekcyjna

 

Marcin Odejewski I-III zbiórka w holu szkoły
13.10 – 13.50 korekcyjno – kompensacyjne z matematyki

 

Monika Reszka V-VI nowa szkoła

 

 

13.10-13.40

 

 

kółko kaszubskiego

 

Izabela Manikowska II sala kaszubska
13.10-13.40

 

kółko teatralne Magdalena

Grala

I-VI zbiórka KSP
13.00-14.00 zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne Kinga Pawlak II-IV gabinet psychologiczno-pedagogiczny
14.45-15.45 zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne Kinga Pawlak VII-VIII gabinet psychologiczno-pedagogiczny

 

 

 

 

Środa

Godzina Zajęcia nauczyciel klasa sala
13.00-14.00 zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne Kinga Pawlak II-IV gabinet psychologiczno-pedagogiczny
14.00-14.40

 

 

 

korekcyjno – kompensacyjne z matematyki Monika

Reszka/Monika Witkowska

VII-VIII nowa szkoła
14.00-14.40

 

koszykówka Marcin Odejewski VI -VII sala gimnastyczna
14.00-15.00 zajęcia rozwijające umiejętności emocjonalno-społeczne Kinga Pawlak V-VI gabinet psychologiczno-pedagogiczny

 

Czwartek

Godzina Zajęcia nauczyciel klasa sala
13.00-14.00 techniki uczenia się, trening pamięci Kinga Pawlak II-IV gabinet psychologiczno-pedagogiczny
13.10 -13.50

 

 

 

zajęcia dla dzieci powracających z zagranicy Dorota Głaz III-IV św. Tereska
13.10 – 13.50 kółko dla uczniów uzdolnionych matematycznie Adam Szczodrowski I-III zbiórka przy świetlicy szkolnej
14.00-14.40 korekcyjno – kompensacyjne z j. polskiego Dorota Głaz VI nowa szkoła
14.45-15.45

 

 

 

 

techniki uczenia się, trening pamięci Kinga Pawlak V-VIII gabinet psychologiczno-pedagogiczny
14.00-15.25 chórek KSP Radosław Meger IV-V nowa szkoła

 

Piątek

Godzina Zajęcia nauczyciel klasa sala
8.00-8.40 rewalidacja Dorota Głaz III św. Tereska
8.00-8.40

 

 

kółko taneczne Ludmiła Gasz – Plata I-V sala taneczna/zbiórka KSP
8.00-8.40

 

 

 

korekcyjno – kompensacyjne z j. polskiego Katarzyna Krawczyk Pokrzywinska II-IIIa Joanna D,arc
13.10-13.50

 

gimnastyka Marcin Odejewski V-VI sala gimnastyczna
13.10-13.50 kółko dla uczniów uzdolnionych matematycznie Adam Szczodrowski IV-VI nowa szkoła
14.40-15.25

 

 

korekcyjno –kompensacyjne j. polski Izabela Manikowska VII-VIII
15.30-16.30 koszykówka Marcin Odejewski VIII + LO sala gimnastyczna