Przedszkole

Wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej oraz św. Mikołaja

Pasowanie na przedszkolaka w grupie 3-latków

« 1 z 2 »

Wizyta pana Policjanta w grupie 5-latków

« 1 z 2 »

Obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Bal Wszystkich Świętych

« 1 z 3 »

Złota Jesień

Złota Jesień w przedszkolu. Grupa 0 A wybrała się do parku w poszukiwaniu skarbów od jesieni. Na widok złotego dywanu z liści odbywała się wojna na liście.

Dzień św. Franciszka

Dzień św. Franciszka w Przedszkolu Katolickim. Dnia 3 października dzieci z grupy 0 A i 0 B przedstawiły, dla swoich młodszych kolegów i koleżanek, krótki spektakl o św. Franciszku.

« 1 z 2 »

Wycieczka grupy „0”a i „0”b

Dzięki uprzejmości Dyrektora Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz pracowników- dzieci z oddziałów zerowych miały możliwość w ramach programu przyrodniczego(który realizują w przedszkolu) wyjechać na ścieżkę dydaktyczną do Kokoszki. Obie grupy z zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach edukacji przyrodniczej.

« 1 z 3 »

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Skarpetki nie do pary”

Katolickie Przedszkole zdobyło wyróżnienie w konkursie plastycznym.

« 1 z 2 »

Pierwszy Dzień Wiosny

Dzieci w przedszkolu powitały w radosnym i kolorowym nastroju Wiosnę. Otrzymały list z zaproszeniem na przedstawienie przygotowane przez grupę trzylatków. Wszystkie grupy wspólnie uczestniczyły w spotkaniu, odpowiadały na pytania, zaprezentowały wiersze i piosenki o tematyce wiosennej.

Międzyszkolny konkurs recytatorski

W miedzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim nasze dzieci zdobyły 1 miejsce-Hania Kinowska z wierszem J.Brzechwy pt.:”Leń”, 2 miejce Magdalena Kaczmarek wiersz „Kozioleczek”J.Brzechwy i wyróżnienie Wiktoria Stachowicz z „Samochwala” tego samego autora. Serdecznie gratulujemy.

Przedstawienie jasełkowe – grupa 5, 6 latków

Spotkanie z policjantem

Międzyprzedszkolny Konkurs Misyjny

Z życia zerówki grupy B

Balet

Zajęcia w przedszkolu