Konkursy

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

 

‚MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNO-PLASTYCZNY
PT. „ELEMENT ŚWIĄTECZNY W SYMETRII OSIOWEJ”

19 grudnia odbyło się uroczyste wręczenia nagród zwycięzcom Miedzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Plastycznego pt. „Element świąteczny w symetrii osiowej”.

Nagrody otrzymali:

Maria Gierszewska (IVa) – 3 miejsce

Anna Pawlak (IVb) – 3 miejsce

Paweł Brunn (VIIa) – 3 miejsce

Damian Klonowski (VIIa) – wyróżnienie

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcrsów.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS MISYJNY

13 listopada odbyło się uroczyste wręczenia nagród laureatom Miedzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego:

„Też się bawi, też się uczy- czyli przedszkolak w krajach misyjnych”

zorganizowanego przez nasze przedszkole. Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczyła pani Dyrektor Marianna Ziarno.

Na spotkanie do wszystkich przedszkolaków przybyła s. Anna ze Zgromadzenia Sióstr Pallotynek, która opowiedziała jak wyglądają misje. Dzieci miały okazje pooglądać różne przedmioty przywiezione z krajów misyjnych, a także obejrzeć zdjęcia, zrobione przez siostrę misjonarkę, w czasie jej pobytu na misjach.

Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole.


NAGRODA GŁÓWNA:

I MIEJSCE Barbara Januszewska ( grupa „Gumisie”, Przedszkole Niepubliczne „Bajka”)

II MIEJSCE Aleksander Cisewski (grupa „Kropelki”, Przedszkole Niepubliczne Promyczek)

Lena Kroplewska (grupa „Kropelki”, Przedszkole Niepubliczne Promyczek)

III MIEJSCE Zuzanna Bukowska (grupa „Żabki”, Przedszkole nr 3)

WYRÓŻNIENIA:

  1. Marta Werochowska, (grupa „Misie”, Przedszkole „Jarzębinka” )
  2. Nadia Szczęsna (grupa „Misie”, Przedszkole „Jarzębinka”)
  3. Agata Król (grupa „Duszki”, Przedszkole Niepubliczne „Bajka”)
  4. Igor Zakrzewski (grupa „Żabki”, Przedszkole nr 3)
  5. Aleksandra Weltrowska (grupa „Kropelki”, Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”)
  6. Nikola Literska (grupa „Kropelki”, Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”)
  7. Wiktoria Gólska (grupa „Kropelki”, Przedszkole Niepubliczne „Promyczek”)

DYPLOM ZA UDZIAŁ:

  1. Aleksandra Szuca (grupa „Duszki”, Przedszkole Niepubliczne „Bajka”)
  2. Mikołaj Miszewski (grupa „Jeżyki”, Przedszkole nr 3)
  3. Maja Mrówczyńska ( Przedszkole Katolickie)
  4. Wiktoria Stachowicz (Przedszkole Katolickie)
  5. Krystian Vogt (Przedszkole Katolickie)
  6. Małgorzata Góral (Przedszkole Katolickie)

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY BARWY JESIENI – INSPIRACJE MAGICZNYM ŚWIATEM JÓZEFA CHEŁMOWSKIEGO

 

Konkurs organizowany w ramach Dni Kultury Kaszubsko-Pomorskiej 2017 . Na konkurs wpłynęło 419 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami, z pośród, których  wyłoniono również laureatów naszej szkoły.
W kategorii I-III ,I MIEJSCE zajęła Maria Odejewska ,WYRÓŻNIENIE zdobyła Maja Bluma, w kategorii IV-VI, II MIEJSCE zajęła Barbara Odejewska i w kategorii klas VII oraz gimnazjum WYRÓŻNIENIE zdobyła Emilia Remus.

Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

Serdeczne gratulacje dla ucznia klasy VI b Mateusza Pawlaka za  zajęcie I miejsca w Miejskim Konkursie Recytatorskim
,,Dzieciństwo Wierszem Malowane” oraz dla ucznia klasy II a Franciszka Zenker za wyróżnienie. Brawo!!! Życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki Miejskiego Konkursu Wiedzy o Chojnicach i Regionie

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunem uczniów jest mgr Magdalena Grala.


Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego:

Kategoria ozdoba:

 I miejsce – Barbara Odejewska

II miejsce – Albert Rudzinski 

 Kategoria kartka:

II miejsce – Krzysztof Szczodrowski 


Wojewódzki konkurs historyczny „Bohaterowie sierpnia ’80” – do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się Krzysztof Szczodrowski i Damian Klonowski. 

Kuratoryjny konkurs z matematyki – do etapu rejonowego przeszli: Jakub Barzyk, Grzegorz Araszewski i Paweł Szałwiński.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!